• Ürün Kodu :U0556
 • Ürün Adı :Bardoline Tegola Pro S 125 Alaturka
 • Ürün Grubu : Çatı Kaplama
 • Ürün Markası : Onduline
 • Açıklama: Estetik, kaliteli, geniş renk ve şekil seçenekli şingıl çatı kaplama malzemesi

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Bardoline Tegola Pro S 125 Alaturka

  Paket :2 m2

  Palet : 120 m2

  Onduline Avrasya'nın 3 boyutlu kiremit görünümüyle dikkat çeken yeni şingılı Bardoline PRO S 125 Alaturka, dayanıklı ve hafiftir. Parçalı dokusu ve yapraklarındaki renk tonlamaları sayesinde çatılarınıza estetik bir görünüm katar. Çift katlı lamine bir şingıl çeşidi olan Bardoline PRO S 125 Alaturka, 125 g/m2 ağırlığındaki cam tülü taşıyıcısı sayesinde diğer şingıllara göre daha fazla basınç dayanımına ve dış etkenlere karşı dayanıklılığa sahiptir. Su geçirimsizdir. Esnek yapısıyla sıcaklık farklarında çatlamayı önler. Yaklaşık 13kg /m2 ağırlığıyla hafif bir malzemedir, çatı konstrüksiyonuna çok az k verir ve üzerinde kolayca yürünebilir. Bardoline PRO S 125 Alaturka Şingılların birbirine yapışması, her levhanın arka zünde bulunan yapışkan alanla sağlanır

  BARDOLINE yüksek kaliteli bitümden örgüsüz cam elyaf donatılı olarak üretilen ve üzeri çeşitli renklerde granüle mineral kaplanan şingıl tipi bir çatı kaplama malzemesidir. Sistem BARDOLINE şingıl malzeme, OSB ve aksesuarlarını da içeren çatı sistemi bütünü olup, her tip yapıda uygulanması kolay, su geçirmez, güvenli, uzun ömürlü, hafif ve estetik çatılara imza atmak için zengin olanaklar sunar.  

  Uygulaması Kolay
  BARDOLINE çatıya kolayca uyum sağlar.Başka malzemelerle kaplanması çok zor, hatta imkansız olan karmaşık çatı formlarına, kubbe, tonoz gibi eğrisel yüzeylere adapte edilebilir. Kolay ve hızlı uygulanır.

  Estetik
  Parçalı dokusu, gölge efektli doğal ve çekici renkleri ile estetiktir.

  Hafif
  Yaklaşık 10 kg/m² ağırlığıyla hafif bir malzemedir, çatı konstrüksiyonuna çok az yük verir.

  Su Geçirmez 
  Su geçirmez, parçalı ve esnek yapısı sıcaklık farklarında çatlamayı önler, uzun ömürlüdür.

  Üzerinde Kolaylıkla Yürünebilir
  Çatıya çıkılması gerektiğinde BARDOLINE üzerinde rahatlıkla yürünebilen, dayanıklı bir çatı malzemesidir.

  İlgili Ürünler