• Ürün Kodu :U0026
 • Ürün Adı :Cephepan Sarı Camtülü Kaplı
 • Ürün Grubu : Duvar Yalıtımı
 • Ürün Markası : İzocam
 • Açıklama: Bir yüzü sarı veya siyah camtülü kaplı ve su itici özellikli silikon katkılı camyünü levha olan Cephepan, giydirme cephe sistemlerinde, cam, granit, mermer, alüminyum vb. cephe kaplamalarının arkasında ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla kullanılır.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Cephepan Sarı Camtülü Kaplı

  Bir yüzü sarı veya siyah camtülü kaplı ve su itici özellikli silikon katkılı camyünü levha olan Cephepan, giydirme cephe sistemlerinde, cam, granit, mermer, alüminyum vb. cephe kaplamalarının arkasında ısı, ses yalıtımı ve yangın güvenliği amacıyla kullanılır.

  Kullanım Alanları

  Levhalar, ankraj elemanları sayesinde cephedeki betonarme yüzeylere tespit edilen taşıyıcı profiller arasına yerleştirilebileceği gibi, pimler vasıtasıyla cephe duvarına montajı da mümkündür. Prefabrik sistemlerde levhalar cephe kaplamaları ile birlikte fabrikada panellere yerleştirildikten sonra kullanıma hazır olarak şantiyede betonarme yüzeylere monte edilir. Giydirme cephe sistemlerde kaplama malzemesi ile taşıyıcı konstrüksiyon arasında oluşan havalandırma boşluğu, bir yangın durumunda baca vazifesi göreceğinden, kullanılacak olan yalıtım malzemesinin camyünü gibi A sınıfı ‘yanmaz malzemeler’ grubundan seçilmesi, yangın güvenliği açısından çok önemlidir.

  İlgili Ürünler