• Ürün Kodu :U0073
 • Ürün Adı :Akustik
 • Ürün Grubu : Tesisat Yalıtımı
 • Ürün Markası : İzocam
 • Açıklama: Bir yüzü kaplamasız, bir yüzü akrilen kaplı siyah camyünü şilte olup, havalandırma ve klima kanallarının içten ses, ısı yalıtımında ve yangın güvenliğinde kullanılır.

Projeye Ekle

Proje Kalemleri

  Akustik

  Bir yüzü kaplamasız, bir yüzü akrilen kaplı siyah camyünü şilte olup, havalandırma ve klima kanallarının içten ses, ısı yalıtımında ve yangın güvenliğinde kullanılır.

  Kullanım Alanları

  İzocam Akustik uygulanmadan önce kanalların uygulama yüzeyleri toz ve yağ kalmayacak şekilde temizlenmelidir. Yalıtım yapılacak kanalın içten içe ölçüsü alınmalı, yalıtım kalınlığına dikkat edilerek İzocam Akustik ölçü doğrultusunda kesilmelidir. Kendinden yapışkanlı tespit pimleri, hava akış hızına göre kanal içerisine yerleştirilmelidir. İzocam Akustik yapıştırıcısı bir fırça yardımıyla kanal yüzeyine sürülmeli, kesilerek hazır edilmiş levhalar yerleştirilmelidir. Enine ve boyuna ek yerleri düzgün bir şekilde birleştirilmeli, boşluk bırakılmamalıdır. Pimlere pul takılırken, yalıtım kalınlığının %10’undan fazla sıkıştırma yapılmamasına dikkat edilmelidir. Pullar üzerinde kalan fazla pim uzunlukları kesilmelidir.

  İlgili Ürünler